Sözümüzü Tuttuk.. ‘BU SADECE BAŞLANGIÇ ‘
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Ferdi Zeyrek’in yönetiminde gerçekleştirdiğimiz Maski Genel Müdürlüğü Olağanüstü Genel Kurul Toplantısında alınan kararla bundan sonra ilk 2 ton suyun 1 TL, sonraki kademeler de %30 indirim olacak. Üstelik, zorunlu kartlı sayaç uygulaması da sona erdi, halkımızın tercihine bırakıldı.Halkımızın sıkıntılarını bir bir çözeceğiz demiştik, verdiğimiz sözü tuttuk.
Bu sadece başlangıç..
Haber Galerisi
![...](/images/blog_images/1720764091logo.jpeg)
![...](/images/blog_images/1720763894logo.jpeg)
![...](/images/blog_images/1720762925logo.jpeg)