...
SOMA BELEDİYE BAŞKANI SERCAN OKUR, ZAFER MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

Soma Belediye Başkanı Sercan Okur, durmaksızın tüm halkın ve esnafın sorunlarını dinleyerek çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Zafer Mahallesi esnafını tek tek ziyaret eden Başkan Okur, onların sorunlarını ve taleplerini dinleyerek çözüm önerileri sundu.

Sercan Okur, yaptığı açıklamada, “Esnafımızın sorunlarını yerinde dinlemek ve onlarla birebir iletişim kurmak bizim için çok önemli. Zafer Mahallesi’ndeki ziyaretlerimizde esnafımızın beklentilerini ve taleplerini birinci ağızdan öğrenme fırsatı bulduk. Bu doğrultuda çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Soma’yı hep birlikte daha iyiye taşımak için çalışıyoruz” dedi.

Zafer Mahallesi esnafı ise Başkan Okur’un ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, belediye ile daha güçlü bir iletişim içinde olmaktan mutluluk duyduklarını belirttiler. Esnaf, sorunlarına ve taleplerine gösterilen ilgiden dolayı Başkan Okur’a teşekkür etti.

Soma için gece gündüz demeden çalışan Başkan Sercan Okur, ilçenin her mahallesinde benzer ziyaretler yapmaya ve halkla iç içe olmaya devam edeceğini belirtti.

Haber Galerisi

 
... RESMİ MOBİL UYGULAMALARI İNDİREBİLİRSİNİZ
444 1 891 TÜM İSTEK, ŞİKAYET, SORUNLARINIZ İÇİN TALEP VE ÖNERİ BİLGİ EDİNME, ÖNERİ VE ŞİKAYET FORMU