...
“SOMA BELEDİYESİ’NE ‘T.C.’ İBARESİ EKLENDİ: BELEDİYE BAŞKANIMIZ SERCAN OKUR, MİLLİ DEĞERLERE VERİLEN ÖNEMİ VURGULADI.”

Soma Belediye Başkanımız Sercan Okur seçim sürecinde verdiği sözlerden biri olan T.C tabelası asma taahhüdünü bugün yerine getirdi.

Belediye Başkanımız Sercan Okur;

“ Öncelikle, tüm hemşehrilerimin ve siz basın mensuplarının Ramazan Bayramı’nı bir kez daha kutlamak istiyorum.

Seçim öncesi dönemde ve seçildikten sonra Belediyemizde ve şahsıma en fazla iletilen isteklerden birisiydi. Evet Belediye binamızın en üst katında “T.C. Soma Belediyesi” yazıyor. Türkiye Cumhuriyeti ibaremiz var, ancak bu ibarenin girişte herkes tarafından görülür bir şekilde olmasını istedik. Bu konuda bir çalışma yaptık ve bundan sonra Soma Belediyemizin girişinde “Türkiye Cumhuriyeti Soma Belediyesi” tabelası somalı hemşehrilerimizi karşılayacak.

Bu tabii ki, belediye olarak milli ve manevi değerlere verdiğimiz önemi gösteriyor. Bundan sonra da toplumun her kesiminin milli ve manevi değerlerine önem veren, değer veren bir belediye olmaya devam edeceğiz. Siyaset ayrımı yapmadan, memleketçilik, hemşehricilik yapmadan herkesi kucaklamaya devam edeceğiz. Soma Belediyesinde bir dönem kapanmış, yeni bir dönem başlamıştır. Bugün itibariyle siyaset bitmiş, hizmet dönemi başlamıştır. Tüm Somalıların bunu bu şekilde bilmesini istiyorum ve Somalı hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Haber Galerisi

 
... RESMİ MOBİL UYGULAMALARI İNDİREBİLİRSİNİZ
444 1 891 TÜM İSTEK, ŞİKAYET, SORUNLARINIZ İÇİN TALEP VE ÖNERİ BİLGİ EDİNME, ÖNERİ VE ŞİKAYET FORMU