...
SOMA’DA DOĞA SPORLARI ŞENLİĞİ

Soma Belediyesi, Soma Kaymakamlığı, Soma Doğa Sporları Kulübü Başkanı Mustafa Alioğlu,Sosev, Manisa Jandarma Genel Komutanlığı Jak Ekibi, Manisa İl Sağlık Müdürlüğü Umke Ekibi ve sponsor firmaların katkılarıyla ilçemizde büyük bir etkinlik gerçekleştirildi. Doğa severlerin yoğun ilgi gösterdiği Doğa Sporları Şenliği, Soma’da birçok il ve ilçeden gelen katılımcılarla coşkulu bir atmosferde yapıldı.

Etkinlikte, doğa sporlarına meraklı katılımcılar yürüyüşten kaya tırmanışına, kampçılıktan konsere kadar birçok farklı aktiviteyle dolu dolu bir gün geçirdiler. Kamp alanında kurulan çadırlarla geceyi doğada geçiren katılımcılar, doğanın tadını çıkararak keyifli anlar yaşadılar. Akşam saatlerinde düzenlenen konser ise şenliğe katılanlara eğlenceli anlar yaşattı.

Soma Doğa Sporları Şenliği, hem doğaseverleri bir araya getirdi hem de ilçemizin doğal güzelliklerini tanıtma fırsatı sundu. Etkinlik, katılımcılardan tam not alarak gelecek yıllarda tekrarlanması için büyük bir motivasyon sağladı. Şenlik boyunca güvenlik ve düzenin sağlanmasında emeği geçen Jandarma Arama Kurtarma ekiplerine ve katkıda bulunan tüm sponsor firmalara teşekkür ederiz.

Haber Galerisi

 
... RESMİ MOBİL UYGULAMALARI İNDİREBİLİRSİNİZ
444 1 891 TÜM İSTEK, ŞİKAYET, SORUNLARINIZ İÇİN TALEP VE ÖNERİ BİLGİ EDİNME, ÖNERİ VE ŞİKAYET FORMU